POZOŘICE
Naposledy aktualizováno: 2.1.2019

Vzkazy

 
Jméno: *
Mail:
E-mail:
Vzkaz: *
* - položky je nutné vyplnit


Zobrazuji příspěvky: 1 - 7 z 7


Markéta Křížková - marketaxkrizkova@gmail.com 2017-06-21 01:07:16
Dobrý den,
mé jméno je Markéta Křížková a jsem specializovaná dětská sestra.

Po třech úspěšných kurzech Úlevových technik v péči o novorozence na NCO NZO v Brně se mi podařilo dopracovat a vydat knížku Baby motýlí masáže. Je zpracovaná jako jednoduchý manuál a jak sestřičky, tak rodiče se podle ní lehce naučí tyto úlevové techniky.

Náhledy knížky, podrobnější informace naleznete na tomto odkaze: http://babymotylimasaze.cz

Byla bych velmi ráda, kdyby i rodiče ve Vašem městečku měli možnost najít tuto knížku ve Vaší knihovně. Myslíte, že je možné zakoupit aspoň 1 kus, aby mohla být k dispozici?

Děkuji za odpověď.​
MarkétaX
 
Miroslava Blažková - miruska.b@wo.cz 2016-02-11 09:33:08
Dobrý den,
právě jsem si přečetla vzkaz od pí. Blanky Hoškové s nabídkou autorského čtení. Osobně jsem se chtěla na její autorské čtení dostavit do Brna nebo Rousínova, kde byl nedávno. Bohužel ať už pracovní nebo zdravotní problémy mi to neumožnili a tak bych na Vás ráda apelovala a poprosila, zda by jste její autorské čtení v naší knihovně nezvážili. Určitě by to bylo velice zajímavé.
Děkuji a jsem s pozdravem
Blažková Miroslava
 
Blanka Hošková - blankova@volny.cz 2015-11-30 10:51:34
Vážení,
obracím se na Vás s nabídkou uspořádání besedy a autorského čtení z mých knih, které mi během roku vyšly a které máte jistě i ve Vaší knihovně. Během jednoho roku mi vyšly 4 tituly, které se na trhu těší dobrému zájmu. Před rokem mi vyšla kniha "Láskobraní", následovalo "Horko domácího krbu" a na prázdniny se na svět prodraly "Kamilenky". Posledním předvánočním titulem je kniha "Zlato(v)lásky". Moje knihy jsou víceméně romány pro ženy, ve kterých se dotýkám problémů současnosti - nezaměstnanost, syndrom opuštěného hnízda, problémy s otěhotněním, domácí násilí či šikana na pracovišti. Vzhledem k tomu, že přichází nový rok a s ním nový rozpočet a nové plánování programu knihoven, ráda bych se začala považovat za spisovatelku a dostala se více do povědomí žen. Více o mé tvorbě (odkazy na vlastní prezentaci, ukázky z knih, fotogalerie z besed) a mně samotné najdete na www.blankova.cz, recenze na www.databazeknih.cz.
>>Ráda bych Vás tímto oslovila a v případě Vašeho zájmu bych chtěla ve vaší knihovně udělat besedu se čtenářkami spojenou s autorským čtením.
>>
>>Pokud budete mít zájem, ozvěte se mi, prosím, zpět na tuto adresu.
>>
>>S pozdravem a přáním pěkného podzimu
>>
>>Blanka Hošková
 
Eva Skládaná - skladanae@seznam.cz 2014-02-05 16:50:20
Práce s on-line katalogem by již mělaprobíhat bez problémů.Od 1.1.14 došlo ke změně dodavatele ITslužeb a tím k dočasní nefunkčnosti katalogu.
S pozdravem H.Žatecká
 
Eva Skládaná - skladanae@seznam.cz 2014-02-01 08:41:54
Dobrý den. Jsem Vaše čtenářka, normálně zaregistrovaná Prosím Vás nemůžu se přihlást do on-line katalogu. Nemám registrační údaje. A ani nevím, kde je získat. Dříve to šlo úplně bez problému. Předem děkuji.
 
Kalužová Ivana - kaluzova@seznam.cz 2013-04-12 16:14:58
Paní Kalužová , omlouvám opakovanou chybu,ale jedná se o čtenářku Ivanu Kalužovou,Sivice,která uvedla knihovně do svého kontaktu tuto emailovou adresu,na kterou počítač zasílá upomínky automaticky.Pokud k uvedené čtenářce nemáte žádný vztah,potrvá mi nějaký čas ji najít jiným způsobem.Tím omlouvám případné ještě jedno nedopatření. S pozdravem Hana Žatecká
 
Kalužová Marie - kaluzova@seznam.cz 2013-04-11 13:34:20
Dobrý dem,
opětovně mi přišla od Vás upomínka na vrácení knihy Petr a Lucie. Telefonicky jsem Vás upozornila na špatnou emailovou adresu, nejsem ani Vaše čtenářka, ani z Pozořic.
Prosím o sjednání nápravy.
Děkuji s pozdravem Kalužová